Flash Tasarım

Flash tasarım ile sadece hayal edin, Flash ve action script alanında uzman tasarımcılarımız hayal ettiğiniz tasarımı kısa sürede gerçekleştirir. Dünya artık flash animasyon ve flash tasarımların artılarını kabul etmiştir. Ve her yıl dünyanın en etkileyici ve en güzel siteleri olarak flash siteler seçilmektedir. Bu siteleri thefwa.com adresinde inceleyebilirsiniz. Siz de ziyaretçileriniz ve potansiyel müşterileriniz üzerinde olumlu ve silinmez izler bırakmak istiyorsanız en etkili yöntem dinamik bir flash web sitesi olacaktır.

Flash ile hazırlanmış bir site görsel açıdan ziyaretçi üzerinde olumlu bir izlenim bırakır. Flash tasarımların artıları bununla sınırlı değildir. Örneğin flash ile tasarlanmış sitelerde sanıldığının aksine seo yapılabilir. Başta google olmak üzere önemli arama motorları tarafından swf uzantılı flash videoların doğru konumlandırılmış tüm metin içeriği taranabilmektedir. Bu sayede bilgili ve yetenekli ellerden çıkan flash siteler firmalara prestij ve yeni müşteriler kazandırmaktadır.

Flash ile statik yada dinamik bir site hazırlanabilir. Flash ile hazırlanan dinamik yapıdaki siteler daha hızlı görüntülenme ve veri alışverişi yapma olanagı sağlar. Bu sayede sitenizi kendiniz yönetebilir ve ziyaretçilerinizle serbestçe iletişim kurabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için müşterilerimize hazırladığımız dinamik ve statik flash site tasarımlarını referans sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Firmaların dijital katalog, şirket içi eğitim, tanıtım filmi, çizgi animasyon, detaylı sunum ve bunun gibi ihtiyaçları için flash tasarım profesyonel bir çözüm olacaktır. qavy.com tasarımcıları tüm özel flash ihtiyaçlarınızı hayal ettiğiniz gibi ve zamanında karşılayabilecek tecrübe, bilgi, yetenek ve referansa sahiptir.

 
flash web tasarım

QAVY Web Tasarım

İnönü cd. No:38/308 Güngören İstanbul

+90 212 553 9 553

info@qavy.com

 
  • © 2008 qavy internet teknolojileri | Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri