Web Tasarım Hizmetlerimiz

Qavy İnternet Teknolojileri‘nin başlıca faaliyet alanı kurumsal web site tasarımıdır.

İnternet üzerinde sizi, firmanızı ya da ürünlerinizi ifade edebilecek her türlü çözüm unsuruna Qavy İnternet Teknolojileri‘nin yaratıcı çalışmaları ile sahip olabilirsiniz. Kurumsal web site tasarım hizmetlerimizin yanı sıra, Web yazılım, Programlama, Flash tasarım, E-Ticaret, Seo ve İnternette Kurumsal Kimlik Oluşturma konularında da profesyonel destek vermekteyiz.

Her şeyden önce raftan ürün satmadığımızı bilerek, ihtiyaca yönelik, yaratıcı, özgün ve kaliteli hizmet prensibiyle, devamlılığı hedeflemekteyiz. Firmanıza internet üzerinde oluşturacağımız yeni iletişim ve pazarlama kanalı için, ihtiyaçlarınıza farklı bir bakış açısıyla bakar, hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler sunarız.

Kurumsal kimlik oluşturma sürecinde, firma internet siteleri bir dönüm noktası halinde gelmiştir. İnternet artık ciddi bir pazardır ve pazarlama kriterleri içinde önemli bir kanaldır. Her geçen gün internet kullanıcı sayısının ve niteliğinin arttığı bir pazarda ise, kurumsal web siteniz daha çok ziyaretçiye açıktır. Web site reytinginizin artarak devam edebilmesi için, sitenin görsel ve içerik olarak son teknoloji ve ziyaretçi tercihlerinin belirlediği kriterlere uygun tasarlanmış olması gerekmektedir.

Qavy İnternet Teknolojileri de konusunda uzman ve yaratıcı tasarım grubu ile, hedefi belirleyip ona doğru hareket eder. Qavy İnternet Teknolojileri yöneticileri bilir ki; firma imajınız ihtimal ve tesadüfler ile ortaya çıkacak bir çalışmadan ve kısa süreli getirilerden çok daha değerlidir.

Qavy İnternet Teknolojileri ‘nin yaratıcı çözüm önerileri ve iş ortaklığı ile kısa sürede hayata geçen projeleriniz uzun vadeli ve devamlı başarı kaydetmeye yöneliktir.

QAVY Web Tasarım

İnönü cd. No:38/308 Güngören İstanbul

+90 212 553 9 553

info@qavy.com

 
  • © 2008 qavy internet teknolojileri | Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri